[design/2015/logo_trigema.png]
Menu

Kollárka jinak

14.10.2017 10:40:43

Zlepšit bezpečnost, vytvořit místo setkávání a proměnit Kollárovu ulici v živé, čisté, bezpečné a prestižní místo pro život všech generací – to je cílem iniciativy Kollárka žije! Právě takové změny má iniciovat nové dřevěné “náměstíčko”, které vyrostlo na rohu Budilovy a Kovářské ulice. Úpravu plácku u křižovatky ulic Kollárova a Kovářská iniciovala neformální skupina zdejších obyvatel, která o podobné výsledky usiluje od minulého roku s pomocí spolku Pěstuj prostor a firmy placemakers.cz o kultivaci celé Kollárovy ulice nacházející se v bezprostřední blízkosti historického jádra Plzně.

Více

Zpět

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 800 340 350. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Napište svůj kontakt

Chcete nový byt?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí