[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

Služby klientům

Pro všechny, ať už se ke koupi bytu z konceptu Trigema Chytré bydlení rozhodnete nebo ne, přinášíme něco navíc v podobě prodejních či poprodejních služeb. Prohlédněte si všechny možnosti, jakých služeb je u nás možné využít.

Finanční služby

Trigema Chytré financování

Nemáte čas na vyřizování složitých procesů spojených s financováním nového bytu nebo vám připadají aktivity okolo vyřizování hypoték příliš komplikované? Přesně pro vás je vytvořena speciální služba Trigema Chytré financování, která si vezme všechny úkony potřebné k přežití ve finanční džungli na starosti.

Princip

Jedná se o službu, která umožňuje vyřízení hypotečního úvěru v rámci nabídky nejsilnějších bank na trhu v ČR. Každá banka má své nabídky ušité na míru pro určitý typ zákazníka. Jednotlivé nabídky jsou velmi dobře nastavené s mnoha benefity, ale bohužel nikdy neumožňuje více výhod zároveň.

Naše služba vám umožňuje objasnění výhod i nevýhod spolupracujících bank tak, aby se klient dokázal přesně zařadit k hypotečnímu produktu, který nejlépe sedí jeho potřebám. Kromě poradního hlasu vám tedy především šetří čas a snižuje případné riziko budoucí nespokojenosti s výběrem nevhodné hypotéky.

Pro příklad uvádíme základní výhody spolupracujících bank v rámci Trigema chytré financování:

 • Garance výhodné úrokové sazby
 • Zdarma zpracování hypotečního úvěru
 • Zdarma odhad nemovitosti
 • Zdarma čerpání úvěru
 • Zdarma rezervace finančních prostředků až na 24 měsíců
 • Zdarma správa a vedení úvěrového účtu
 • Možnost mimořádných splátek

Pro bližší informace kontaktujte svého prodejce, který Vám sdělí zástupce banky, jenž má developerské projekty společnosti Trigema v kompetenci.

Více

Pojištění nemovitosti

Špičkové pojištění pro Vaše nové bydlení. Britanika Vám ve spolupráci s Trigema Chytré bydlení a ČPP přináší exkluzivní pojištění nemovitosti za podmínek, které na trhu nejsou běžně dostupné.

Byt
 • Plnění v nových cenách - za zničenou součást bytu bude zaplaceno tolik, abyste si mohli pořídit zcela novou, nezvažuje se opotřebení
 • Vandalismus bez limitu včetně nezjištěného pachatele – u jiných produktů obvykle hrazeno pouze v případě zjištěného pachatele, nebo u nezjištěného pachatele omezeno limitem (např. 55 000 Kč)
 • Kryto i poškození fasády grafity
 • Skla, zahradní architektura – pojištěné jsou např. i rostliny na terasách
 • Ztráta vody v základním krytí (finanční škoda vzniklá náhlou a neočekávanou ztrátou vody v důsledku prokazatelné havárie na vodovodním zařízení, pokud je pojištěný povinen ji uhradit třetí osobě) - není na trhu obvyklé, případně se dá připojistit za dodatečné pojistné
 • Nízká spoluúčast na povodeň a záplavu např. 500 Kč - obvyklá spoluúčast u jiných produktů např. 10% z pojistné částky,
  minimálně 10 000 Kč
 • Jako jediní na trhu kryjeme poškození budovy zvěří nejen vnější plášť, ale i vnitřní (poškození nejen fasády, ale i např. kabeláže)
Domácnost
 • Jednotná sazba pro všechny regiony (výhoda zejména pro větší města)
 • Plnění převážně v nových cenách (s výjimkou elektroniky starší 5 let a mobilních telefonů starších 3 let) – plnění tak může být až o desítky procent vyšší než u obvyklých produktů
 • Odcizení zamčeného jízdního kola, dětského kočárku, invalidního vozíku kryto na jakémkoliv místě v ČR – například kdekoliv před obchodem, obvykle pojišťovny proplácejí pouze odcizení z domácnosti
 • Pojistné riziko povodeň, záplava se sjednává ze stejnou spoluúčastí jako ostatní rizika – obvyklá spoluúčast u jiných produktů 10% z pojistné částky, minimálně 10 000 Kč
 • Limit plnění u elektroniky 75 000Kč na jednu věc – obvykle je limit stanoven na 30% z celkové pojistné částky dohromady pro všechnu elektroniku v domácnosti
 • Mírný způsob zabezpečení (okna stačí mít vždy jen zavřena) - obvykle jsou u jiných produktů do 2,5 metrů nad zemí vyžadovány mříže či jiné zabezpečení

Pojistěte si nemovitost a domácnost za nejlepších podmínek s garantovanou slevou 50% pro klienty Trigema!V případě bezeškodního průběhu získáte další slevu 5% za každý rok, maximálně 30%.

Příklad:
Pojištění bytu v Praze s hodnotou 5.000 000 Kč a domácnost na 800 000 Kč.
Roční pojistné před slevou za celou smlouvu: 9 512 Kč
Roční pojistné po slevě za celou smlouvu včetně slevy za propojištěnost a roční platbu: 4 798 Kč (pouze byt – 3 987 Kč, pouze domácnost - 1 584 Kč)

Máte zájem o nezávaznou nabídku? Vyplňte kontaktní formulář níže a my Vám zavoláme!

Mám zájem o nabídku

Více

Služby po nastěhování do nového bytu

Nezbytné kroky, které musíte učinit ihned po nastěhování, vám usnadní nabídka služeb spojených se stěhováním nebo jednorázovým či pravidelným úklidem. Mnoho z vás zajisté přivítá také pomoc od hodinového manžela.

Stěhováním do nového bytu začíná nová etapa mnoha z vás. Samotný proces stěhování rozhodně není procházkou růžovým sadem, i proto bychom vám rádi přesun nábytku i osobních věci ulehčili zvýhodněnou nabídkou spolupracující stěhovací firmy. Součástí zvýhodnění je například uskladnění ve skladovacích prostorách zdarma, bezplatné zapůjčení přepravních obalů zdarma a samozřejmostí je pojištění proti případným škodám.

S úklidem vám dokážeme pomoci zejména v těchto oblastech: generální úklid; mytí oken, žaluzií nebo topných těles; čištění horkou párou bez chemie; čištění koberců; čištění matrací; čištění čalounění; čištění kožených sedacích souprav. Více podstatných informací naleznete v klientské sekci, ke které získáte přístup po podpisu Rezervační smlouvy.

Vybavení domácnosti

HANÁK CENTRUM

Koupí bytů však proces zabydlování nekončí, pro dokonalý pocit spokojeného bydlení bude ještě nějaký čas trvat, než se byt stane skutečným domovem. Pro to je důležité nezanedbat výběr vybavení. Jednou z výhod klientů společnosti Trigema je spolupráce s předním dodavatelem nábytku společností HANÁK. Nemalých úspor dosáhnete výběrem vybavení kuchyně, obývacího pokoje, ložnic, šatních skříní nebo koupelnového nábytku. Více informací získáte v našem prodejním centru.

Věrnostní a koncernové výhody

Služby a zvýhodněné produkty spojené s nákupem bytu od společnosi Trigema pro vás připravujeme a již brzy je zveřejníme.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí