[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

6 hlavních výhod

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň. Je si z čeho vybírat!

Vysoká kvalita za správnou cenu

Vzhledem ke zkušenostem ve vysoce konkurenčním prostředí na residenčním developerském trhu v Praze přinášíme na regionální trh v Plzni kvalitu, se kterou ostře bojujeme o velmi náročné zákazníky v hlavním městě. Pro projekt KLR nehodláme ani o kousek ustupovat od zaběhlého standardu, který koncept Chytré Bydlení po dva roky nabízí. Kromě toho již dlouhých 5 let analyzujeme trh v nových bytů v celé České republice, a proto známe potřeby a cenové možnosti regionálních trhu. Tyto znalosti nás vedou k vědomí, že kvalitativní standard projektu KLR bude posazen výše než je běžně v Plzni očekáváno, zároveň však za průměrnou cenu ostatních dveleoperských projektu.

Více
Trigema KLR - poměr cena / výkon

Rekuperace - nucené větrání

Víte jak nucené větrání funguje a v čem je pro vaše spokojené bydlení důležitá? Vzduchotechnika s pylovými filtry ze vzduchu zachytí jednotlivé hmotné částice. Předejdete tak nadměrné vlhkosti vzduchu a výskytu plísní, roztočů a dalších patogenů. Přispěje to k tomu, že vás už nebude tolik bolet hlava a zlepší se stav problémů s alergiemi, migrénami a dechovými potížemi. Rekuperace však nejsou jediným nástrojem, který je součástí konceptu Chytré bydlení a napomáhá tak vašemu lepšímu pocitu bezpečí a zdraví.

Více
Trigema KLR - nucené větrání

Prostor pro rodinné bydlení

Architekti ve spolupráci se společností Trigema vypracovali návrh projektu, který bude nejlépe vyhovovat rodinným potřebám bydlení v dané lokalitě. Výsledkem by měl být vzor bytového domu vhodného pro městské bydlení. Veškeré benefity bytů v rámci projektu nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Mimo soukromý život bude možné využívat poloveřejné prostory vnitrobloku v 1. nadzemním podlaží. Neméně podstatným benefitem rodinného bydlení je také vyšší počet parkovacích míst než je běžně obvyklé.

Více
  • Trigema KLR - prostor pro rodinné bydlení
  • Trigema KLR - prostor pro rodinné bydlení

Náměstí republiky do 8 minut

Projekt je situován do ulice Kollárova v městské části Plzeň 3-Jižní předměstí, což znamená dostupnost absolutního centra města Plzně do 10 minut chůzí. V okruhu 1 km je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně téměř všech historických památek, kulturních budov, největšího nákupního centra v Plzni (jen 250 m), úřadů, služeb a samozřejmě také škol a školek. Neméně důležitým prvkem spojeným s dostupností centra města je obrovské množství restaurací, hospůdek i barů. S nadsázkou lze říci, že již více nebudete potřebovat MHD.

Více
  • Trigema KLR - dostupnost
  • Trigema KLR - dostupnost
  • Trigema KLR - dostupnost
  • Trigema KLR - dostupnost
  • Trigema KLR - dostupnost

Ekologicky šetrná budova

CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň disponuje průkazem energetické náročnosti budovy sk. B a s tím spojené využití materiálů. Společnost Trigema klade maximální důraz na využití kvalitních materiálů a pracovních postupů, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

Více
Trigema KLR - ekologicky setrna budova

Zázemí zodpovědného developera

Velmi důležitými atributy prezentace developera jsou pro Trigemu především ukazatel stability a zodpovědnost, která se ztělesňuje do podoby sociální podpory Centra Paraple a kulturní podpory obecně prospěšné společnosti Czech Photo, která stojí za soutěží Czech Press Photo nebo za multižánrovou galerií Czech Photo Centre v Praze. Navíc již od roku 2012 realizuje všechny své rezidenční projekty v nízkoenergetickém standardu.

Plzeňský projekt je sice prvním rezidentním počinem mimo hranice hlavního města Prahy nebo Středočeského kraje, nicméně však develeoperská společnost má mnoho zkušeností s regionální výstavbou. V podobě prací své dceřinné společnosti realizovala několik velkých zakázek na území města Plzně. Nejvýznamnějšími jsou například rekonstrukce sídla Komerční banky nebo rekonstrukce pláště budovy divadla ALFA.

 

Více
Trigema - czech photo centre
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí