[design/2015/logo_trigema.png]
Menu

Spustili jsme předprodej

4.11.2015 07:48:11

Od pátku 4. listopadu jsou byty v projektu KLR@Plzeň k prodeji všem VIP zájemcům, kteří projevili zájem získat exkluzivní informace o projektu ještě před jeho oficiálním spuštění. Po dobu šestnácti dnů tak máte možnost vybrat si a zarezervovat svůj byt dříve než ostatní zákazníci a máte oproti nim také výhodu nezávazné pětidenní rezervace.

Postup přednostního prodeje 

Ještě než se zaměříme na detailní představení projektu, považujeme za důležité vás informovat o harmonogramu a pravidlech přednostního prodeje:

  • 4. 11. – zahájení přednostního předprodeje
  • 21. 11. – ukončení přednostního předprodeje a oficiální zahájení prodeje

 

Jak rezervovat byt

Oficiální spuštění prodeje je naplánováno na 21. listopadu, proto máte jako naši VIP klienti 14 denní předstih před ostatními zájemci. O svém zájmu o vybranou bytovou jednotku z naší nabídky nás můžete informovat na telefonním čísle 778 737 891, kde si s Vámi náš prodejce Kristýna Kozlová sjedná osobní schůzku, případně e-mailem nebo prostřednictvím on-line kontaktního formuláře, který najdete na našem webu. Po dobu ústní rezervace, kdy Vám bude vybraný byt blokován, máte pětidenní lhůtu, po kterou je nutné uzavřít Rezervační smlouvu v našem prodejním centru a složit rezervační poplatek 50.000 Kč.
Upozorňujeme, že je rezervační poplatek hrazen prostřednictvím platebního terminálu přímo v našem prodejním centru (doporučujeme zkontrolovat limity Vaší platební karty).

Maximální počet ústně rezervovaných bytů na jednoho klienta jsou 2 byty.                                                    

O projektu

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, v blízkosti centra. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení.

Ceník

Ceny bytů se nám podařilo udržet pod úrovní tržní průměrné ceny v Plzni a nové byty v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ KLR můžete pořídit od 39 000 Kč s DPH/m2. V ceníku naleznete v první fázi všech 82 nových bytů s velmi variabilním příslušenstvím.

Garáže a sklepy

Důležitou součástí nových bytů je také prostor pro garáže, venkovní parkovací místa a případně sklepy. Sklepy jsou nedílnou součástí každého bytu a jsou zahrnuty v ceníkové ceně bytů. Vnitřní parkování je v projektu KLR zasazeno do 1. podzemního podlaží a na venkovní parkoviště napojené na ulici Kollárova. Cena garážového stání není zahrnuta v ceně bytu.

Standardy projektu

CHYTRÉ BYDLENÍ KLR pokračuje v uspokojování rostoucí poptávky po ekologickém bydlení. Nové nízkoenergetické byty uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme. Prostudujte si více materiálů o stavebních či bytových standardech projektu.

Možnosti financování

Při koupi bytu máte na výběr, zda zvolíte financování z vlastních finančních zdrojů nebo využijete hypotéku. Splátkový kalendář HYPO znamená kombinaci vlastních finančních zdrojů s hypotečním úvěrem od spolupracujících bank. Pro obě varianty je shodný rezervační poplatek 50 000 vč. DPH, který je splatný v den podpisu Rezervační smlouvy.

Předpokládaný harmonogram projektu

Zahájení stavby: podzim 2016
Dokončení hrubé stavby: jaro 2018
Dokončení stavby (kolaudace): léto 2018
Nastěhování: léto 2018

Prodejce projektu

Kristýna Kozlová
tel.: +420 778 737 891
kozlova@trigema.cz
 

Více o předprodeji

Zpět

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 800 340 350. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Napište svůj kontakt

Chcete nový byt?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí