[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

Projekt vyprodán, další byty
V Zahrádkách

Všechny byty a garáže v projektu KLR@Plzeň byly na začátku prosince 2019 kompletně vyprodány. Fotogalerii projektu včetně postupu výstavby si můžete prohlédnout na stránce galerie. V tuto chvíli jsou v Plzni v prodeji nové byty v projektu V Zahrádkách, který je situován v bezprostřední blízkosti OC Plzeň. Zde je k dispozici celkem ve 4 bytových domech 108 bytů všech kategorií.

V Zahrádkách.

Byty vyprodány, garáže k prodeji

Všechny byty v projektu byly na začátku listopadu 2019 kompletně vyprodány. Pro obyvatele okolních domů nebo pro samotné obyvatele projektu KLR@Plzeň, kteří mají problémy s parkováním, je také k dispozici několik dostupných garážových stání k prodeji. Více informací o způsobu parkování získáte v našem prodejním centru.

Prodejní centrum

Jediný dostupný byty k nastěhování

K dispozici zbývá již pouze jediný dostupný byt, který je k dispozici k okamžitému nastěhování. Jedná se o byt č. 262 (2+kk) s cenou 3,8 mil Kč s DPH. Jedná se o velkoryse řešený byt v 6. NP s podlahovou plochou 67 m2, který má vstup na západní balkón z obou obytných místností. V detailu tohoto bytu si můžete prohlédnout také fotky interiéru.

Byt 262

2 dostupné byty k nastěhování

K dispozici zbývají pouze 2 dostupné byty, které jsou okamžitě k nastěhování. Vybírat lze z dvojice bytů 262 (2+kk) a 321 (4+kk). Ceny bytů těchto začínají na 3,8 mil Kč s DPH, jejich přehled naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledavači.
Dokončenou podobu projektu si nově můžete prohlédnout také v krátkém promo videu.

Prohlédnout video

Poslední 3 dostupné byty

K dispozici zbývají již pouze 3 dostupné byty, které jsou okamžitě k nastěhování. Vybírat lze z dvojice bytů 4+kk a jediného 2+kk/1+kk. Ceny bytů začínají na 3,8 mil Kč s DPH. Přehled všech bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledavači.
Dokončenou podobu projektu si nově můžete prohlédnout také v krátkém promo videu.

Prohlédnout video

Posledních 5 dostupných bytů

K dispozici zbývá pouhých 5 dostupných bytů, které jsou okamžitě k nastěhování. Vybírat lze z dvojic bytů 2+kk a 4+kk a jednoho 3+kk. Ceny bytů začínají na 3,8 mil Kč s DPH. Přehled všech bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledavači.
Dokončenou podobu projektu si nově můžete prohlédnout také v krátkém promo videu.

Prohlédnout video

Posledních 6 dostupných bytů

K dispozici zbývá posledních 6 dostupných bytů, které jsou okamžitě k nastěhování. Vybírat lze z dvojic bytů 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Ceny bytů začínají na 3,8 mil Kč. Přehled všech bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledavači.
Dokončenou podobu projektu si nově můžete prohlédnout také v krátkém promo videu.

Prohlédnout video

Zkolaudováno!

Dne 7. září byl udělen Kolaudační souhlas k užívání stavby. Aktuálně je prodáno již přes 80 % všech bytů. K dispozici zůstává široká paleta rodinných bytů 3+kk a 4+kk jejichž výměry začínají na 75 m2. V nabidce je stále možné najít také menší a středně velké byty. Vše včetně dostupnosti bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledavači. U některých dokončených bytů naleznete v detailu také fotografie po dokončení.

Ceník

AKCE: K bytu kuchyně zdarma

V létě 2018 pokračujeme v úspěšné akci "Kuchyně zdarma", kterou v loňském roce využilo několik současných klientů. Získejte k vybraným bytům vybavení kuchyně zdarma. Vybavení kuchyně je v ceně až 150.000 Kč dle typu bytu a dodávat ji bude společnost Hanák. Akce je platná do 30. 9. 2018, nebo do vyprodání všech vybraných bytů. Vybrané byty jsou v ceníku označeny symbolem "Akce". Aktuálně je prodáno již přes 70 % všech bytů.

Ceník

Na Kollárce prodáno 70 % bytů

Výstavba bytového domu KLR@Plzeň pokračuje podle naplánovaného harmonogramu, poptávka po bytech se v posledním období rapidně navýšila. Aktuálně je prodáno přes dvě třetiny ze všech nabízených jednotek. Pro všechny další zájemce je k dispozici dostatek rodinných bytů 3+kk a 4+kk. V kategorii menších bytů začíná být nabídka nepatrně omezená. K dispozice je jediné typické 2+kk a 8 variabilních bytů 1+kk (2+kk).

Vybrat byt

Na Kollárce prodáno 60 % bytů

Na prvním regionálním projektu Chytrého bydlení společnosti Trigema, kterým je bytový dům KLR@Plzeň, je prodána více jak polovina ze všech nabízených jednotek. Pro všechny další zájemce se však ještě stále nabízí dostatek bytů ve velikostech od 1+kk až do 4+kk. Dům leží v ulici Kollárova, jen několik málo minut od samého centra západočeské metropole.

Vybrat byt

Parkovací stání již od 199 650 Kč

Obáváte se parkování v ulici Kollárova? Tento problém můžete při zvažování koupě bytu v projektu KLR@Plzeň vynechat. Díky samostatnému Parkovacímu domu, který přímo sousedí s projektem, zde bude k dispozici hned 102 parkovacích stání. Cena parkovacího stání se pohybuje od 199 650 Kč s DPH. K dispozici jsou samozřejmě také stání přímo v 1. pozdemním podlaží projektu. Stále můžete v ceníku vybírat z dostatečného množství bytů, ceny se pohybují výrazně pod plzeňským průměrem.

Vybrat byt

Kollárka jinak

Zlepšit bezpečnost, vytvořit místo setkávání a proměnit Kollárovu ulici v živé, čisté, bezpečné a prestižní místo pro život všech generací – to je cílem iniciativy Kollárka žije! Právě takové změny má iniciovat nové dřevěné “náměstíčko”, které vyrostlo na rohu Budilovy a Kovářské ulice. Úpravu plácku u křižovatky ulic Kollárova a Kovářská iniciovala neformální skupina zdejších obyvatel, která o podobné výsledky usiluje od minulého roku s pomocí spolku Pěstuj prostor a firmy placemakers.cz o kultivaci celé Kollárovy ulice nacházející se v bezprostřední blízkosti historického jádra Plzně.

Více

TUTO MĚSTO: Kollárka

16. září od 17:00 můžete zažít TUTO MĚSTO jinak, v rámci celorepublikové akce Zažít město jinak se předství v jiném světle ulice Kollárova. Díky procházce s architekty a místními obyvateli můžete nahlédnout do historie a především budoucnosti Kollárovy ulice. V průběhu odpoledne bude slavnostně odhalena nová dřevěná víceúčelová platforma a vernisáž výstavy, která ilustruje příběh ulice a potenciál jejího vývoje.

Úpravu plácku u křižovatky ulic Kollárova a Kovářská iniciovala neformální skupina zdejších obyvatel „Kollárka žije“. Ta od minulého roku usiluje s pomocí spolku Pěstuj prostor a firmy placemakers.cz o kultivaci celé Kollárovy ulice nacházející se v bezprostřední blízkosti historického jádra Plzně.

Více informací naleznete na webech www.zazitmestojinak.cz nebo na pestujprostor.plzne.cz.

Více

AKCE: K bytu kuchyně zdarma

Získejte k vybraným bytům vybavení kuchyně zdarma. Vybavení kuchyně je v ceně až 150.000 Kč dle typu bytu a dodávat ji bude společnost Hanák. Akce je platná do 14.9.2017, nebo do vyprodání všech vybraných bytů. Vybrané byty jsou v ceníku označeny symbolem "Akce". Prodáno je již přes 30 % všech bytů.

Ceník

Stavba v plném proudu

Na konci června je prodáno 22 bytů, znamená to, že se prodeje blíží ke své 30% hranici. Stavba již pokročila do fáze lití podkladových betonů a betonáž základové desky. V nabídce je stále široké spektrum bytů, které uspokojí požadavky mnoha skupin zájemců. Přehled bytů s nejdůležitějšími parametry naleznete v ceníku. Širší souvislosti bytů jsou pak přehledně zobrazeny v interaktivním vyhledavači.

Vyhledavač

Stavba zahájena

V prvním dubnovém týdnu byla zahájena výstavba projektu KLR@Plzeň. Na pozemku v současné chvíli probíhá pilotáž, aktuální přehled o výstavbě si můžete udělat z on-line webkamery nebo v sekci Informace pro sousedy, kde přinášíme aktuální přehled o stavebních pracech. V ceníků je stále k dispozici dostatečné množství bytů ve variabilních dispozičních řešení. Aktuální stav prodeje je 25 %.

Webkamera  

Trigema na veletrhu bydlení

Trigema, která se opět představuje na veletrhu Bydlení, stavby a rekonstrukce v areálu PVA Letňany, má tentokrát na svém stánku novinku v podobě možnosti prohlídky bytu prostřednictvím virtuální reality.

Více informací 

Demolice dokončena

Leden 2017 - Místo, kde již zanedlouho vyroste nový bytový dům Chytrého bydlení, již nehyzdí zchátralé objekty, které zde stály. Díky činnosti společnosti Trigema Building došlo k citlivé demontáži původní zástavby. Činnost byla koordinována jak s příslušnými úřady, tak obyvateli okolních domů. Celý prostor tak bude připraven pro stavbu nových bytů, která zde již brzy odstartuje.

Vyhledat byt  

Demolice původních objektů

Leden 2017 - Od listopadu probíhá v místě, kde bude stát bytový dům KLR@Plzeň, demolice původních zchátralých starých objektů. Ty do budoucnosti nahradí moderní a vkusně architektonicky řešený bytový dům, jehož součástí bude navíc dvůr se zelení určený pro volný čas obyvatel domu. 

Prodej zahájen

Od úterý 22. listopadu jsou byty v projektu KLR@Plzeň k prodeji. CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je nový bytový dům s 82 plánovanými byty a vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. V průběhu předprodeje si již 9 bytů našlo svého nového majitele a jistě si zde své místo najde každý, kdo vyhledává moderní bydlení v kvalitním standardu. Byty jsou v ceníku již od 39 000 Kč / m2.

Vyhledat byt  

Spustili jsme předprodej

Od pátku 4. listopadu jsou byty v projektu KLR@Plzeň k prodeji všem VIP zájemcům, kteří projevili zájem získat exkluzivní informace o projektu ještě před jeho oficiálním spuštění. Po dobu šestnácti dnů tak máte možnost vybrat si a zarezervovat svůj byt dříve než ostatní zákazníci a máte oproti nim také výhodu nezávazné pětidenní rezervace.

Postup přednostního prodeje 

Ještě než se zaměříme na detailní představení projektu, považujeme za důležité vás informovat o harmonogramu a pravidlech přednostního prodeje:

  • 4. 11. – zahájení přednostního předprodeje
  • 21. 11. – ukončení přednostního předprodeje a oficiální zahájení prodeje

 

Jak rezervovat byt

Oficiální spuštění prodeje je naplánováno na 21. listopadu, proto máte jako naši VIP klienti 14 denní předstih před ostatními zájemci. O svém zájmu o vybranou bytovou jednotku z naší nabídky nás můžete informovat na telefonním čísle 778 737 891, kde si s Vámi náš prodejce Kristýna Kozlová sjedná osobní schůzku, případně e-mailem nebo prostřednictvím on-line kontaktního formuláře, který najdete na našem webu. Po dobu ústní rezervace, kdy Vám bude vybraný byt blokován, máte pětidenní lhůtu, po kterou je nutné uzavřít Rezervační smlouvu v našem prodejním centru a složit rezervační poplatek 50.000 Kč.
Upozorňujeme, že je rezervační poplatek hrazen prostřednictvím platebního terminálu přímo v našem prodejním centru (doporučujeme zkontrolovat limity Vaší platební karty).

Maximální počet ústně rezervovaných bytů na jednoho klienta jsou 2 byty.                                                    

O projektu

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, v blízkosti centra. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení.

Ceník

Ceny bytů se nám podařilo udržet pod úrovní tržní průměrné ceny v Plzni a nové byty v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ KLR můžete pořídit od 39 000 Kč s DPH/m2. V ceníku naleznete v první fázi všech 82 nových bytů s velmi variabilním příslušenstvím.

Garáže a sklepy

Důležitou součástí nových bytů je také prostor pro garáže, venkovní parkovací místa a případně sklepy. Sklepy jsou nedílnou součástí každého bytu a jsou zahrnuty v ceníkové ceně bytů. Vnitřní parkování je v projektu KLR zasazeno do 1. podzemního podlaží a na venkovní parkoviště napojené na ulici Kollárova. Cena garážového stání není zahrnuta v ceně bytu.

Standardy projektu

CHYTRÉ BYDLENÍ KLR pokračuje v uspokojování rostoucí poptávky po ekologickém bydlení. Nové nízkoenergetické byty uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme. Prostudujte si více materiálů o stavebních či bytových standardech projektu.

Možnosti financování

Při koupi bytu máte na výběr, zda zvolíte financování z vlastních finančních zdrojů nebo využijete hypotéku. Splátkový kalendář HYPO znamená kombinaci vlastních finančních zdrojů s hypotečním úvěrem od spolupracujících bank. Pro obě varianty je shodný rezervační poplatek 50 000 vč. DPH, který je splatný v den podpisu Rezervační smlouvy.

Předpokládaný harmonogram projektu

Zahájení stavby: podzim 2016
Dokončení hrubé stavby: jaro 2018
Dokončení stavby (kolaudace): léto 2018
Nastěhování: léto 2018

Prodejce projektu

Kristýna Kozlová
tel.: +420 778 737 891
kozlova@trigema.cz
 

Více o předprodeji